Вчена рада Луцького національного технічного університету присвоїла митрополитові Луцькому і Волинському Михаїлові звання почесного доктора (Doctor Honoris Causa). Про це йдеться на сторінці Волинської єпархії ПЦУ у Facebook.

Читайте також: У волинському виші офіційно представили нового ректора (фоторепортаж)

Рішення ухвалили під час планового засідання вченої ради. За словами ректора Петра Савчука, колектив ЛНТУ дуже відповідально ставиться до цього питання, "адже почесний доктор – це найбільша вершина, яку ми можемо надати", – йдеться на сайті вишу.

"Це, дійсно, морально дуже важливий аспект. У нас є і будуть, серед числа почесних докторів, найбільш достойні, які підсилюють позиції університету та освіти і науки України в цілому. Він багато зробив для країни, був серед тих людей, які зароджували незалежну Православну церкву України, хоча це було важко і ризиковано. Це один із небагатьох людей, який потрапляє в історію і це те, що реально допомогло нам безповоротно утвердитися як незалежна країна. Він завжди допомагав і здійснював певний покров над нашим університетом, тому присвоївши почесне звання, ми зробимо дуже важливу річ не лише для митрополита, але й для університету в цілому", – наголосив ректор ЛНТУ.

Читайте також: Президент відзначив чимало волинян державними нагородами

Звання присвоєно владиці шляхом таємного голосування членів Вченої ради Луцького національного технічного університету.

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook