Українська співачка Alyosha (Олена Тополя) пригадала моторошний інцидент, який із нею стався у потягу.

Читайте також: Співачка Alyosha зважилася на різку зміну іміджу (фото)

Так, коли майбутній артистці було 18 років, її ледь не зґвалтував невідомий у купе. Зірка, яка на той момент була студенткою другого курсу їхала додому з навчання. Посеред ночі Alyosha прокинулася від того, що п’яний чоловік почав до неї чіплятися, йдеться у "Зірковому шляху", пише ТСН.

"Я прокидаюся від того, що по мені щось повзає. Я відкриваю очі і не зрозуміла спершу, де я, хто я. І тут я просто розумію, що якась рука по мені повзе! Я кажу: "Що ви робите?". А цей чоловік бахнув собі, а я в шоці, мені 18 років! Я розумію, що ніч, закрите купе. А він сів на моє місце і почав там... Я розумію, що він п'яний", –пригадала артистка.

Тоді співачка стала кликати на допомогу, але все марно. Коли вона усвідомила, що залишилася наодинці з п’яним чоловіком, який намагається взяти її силоміць, у зірки спрацював інстинкт самозбереження.

Читайте також: Відомий український артист розповів, як "кодує" своїх дітей (відео)

"Я сама себе замотала в простирадло і просто відбивалася від нього. Постійно з ним говорила, намагалася кричати, говорити, щоб його перелаштувати на якісь інші думки. Намагалася його відволікати, щоб він не концентрувався на мені. Це був хаос", – поділилася зірка.

Виконавиця боролася із сусідом в купе до 04:00 ранку, поки він не вийшов у Дніпрі. Коли кривдник пішов, артистка просто сіла та сиділа мовчки. Вона не плакала і не кричала, настільки була приголомшена. Зірка вийшла на станції в Запоріжжі та тривалий час нікому не розповідала про цей інцидент.

Як зізналася Alyosha, цей інцидент вплинув на її сексуальне життя.

"Він для мене не такий важливий, як інші почуття і все інше. Тобто я можу жити без цього", – зазначила Alyosha.

Нагадаємо, це не вперше, коли Alyosha намагалися зґвалтувати. Так, коли співачці було всього 13 років, вона ледь не стала жертвою маніяка. Як розповіла виконавиця, старший хлопець напав на неї у під'їзді і хотів зґвалтувати. 

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook