Головою Волинської обласної державної адміністрації став луганчанин Юрій Погуляйко.

Читайте також: Володимир Зеленський не приїде на Волинь

Сьогодні відбулося офіційне призначення нового керівника Волинської обласної державної адміністрації. Ним став попередньо погоджений Кабміном луганчанин Юрій Погуляйко, повідомляє кореспондент "Під Прицілом".

Представити новопризначеного очільника області прибув до Луцька перший заступник Керівника Офісу Президента України Сергій Трофімов.

Попри запланований початок заходу о 13.30, через затримку делегації з Києва, зустріч розпочали з запізненням на півтори години.

Вперше за останній час призначення відбувається не в сесійній залі Волиньради, а в овальній залі нарад. Також цього разу на засідання не запрошували і волинських нардепів.

Читайте також: Ігор Гузь – проти призначення "варяга з Луганщини" на голову Волинської ОДА (відео)

Нагадаємо, що ще 28 жовтня Уряд погодив призначення головою Волинської ОДА Юрія Полуляйка. Проте волиняни не зраділи такому кадровому рішенню. З цього приводу депутати Волинської обласної ради зібрали позачергову сесію, на якій підтримали звернення до Президента України Володимира Зеленського стосовно незгоди з кадровим рішенням Кабінету Міністрів про погодження призначення головою Волинської ОДА Юрія Погуляйка.

Депутати вважають, що представником Президента на Волині має бути людина, яка є патріотом нашого краю, обізнана з реальними його проблемами та має бачення щодо конкретних шляхів їх вирішення.

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook