Голова виконавчого комітету Ради реформ України, колишній президент Грузії Міхеїл Саакашвілі заявив, що повертається на батьківщину.

Читайте також: Ідіть до чортової матері: Саакашвілі почав лютувати під час онлайн-зустрічі з бізнесменами (відео)

Він висловив подяку Україні як своєму "другому дому". Про це політик сказав у відеозверненні грузинською мовою, яке опубліковано на YouTube.

"Помилки, звичайно ж були, і були дуже серйозні, але Бог свідок, я хотів кращого для свого народу", – цитують його слова в розшифровці під роликом, де Саакашвілі вибачається перед грузинським народом і каже, що повертається.

Політик заявив, що через помилки, які зробив тому, що не зміг здійснити до кінця свої задуми, публічно вибачається перед усіма. Він зізнався, що безмежно вдячний грузинському народу, який зробив його учасником успішного історичного процесу будівництва грузинської держави.

Читайте також: Саакашвілі заразився коронавірусом − ЗМІ

"Протягом усіх цих семи років не було жодного дня, щоб я не був зацікавлений новинами Грузії, і я точно знаю, що моя робота на посаді президента не була марною, і багато з того, що ми створили, до сих пір збереглося і працює . Але в той же час, коли я чую новини з Грузії, я точно розумію і знаю, що ми можемо жити набагато крутіше, набагато краще і кожен грузин може бути багатим і це у нас вийде разом! я повертаюся! " – заявив Саакашвілі.

"Я завжди мав, і завжди матиму дві домівки. Я завжди відчував обов’язок допомагати обом моїм народам. Саме тому я ніколи не припиняв активну участь в політичному житті обох країн. Коли був президентом Грузії, то брав участь у Майдані і активно захищав інтереси України на міжнародній арені. Коли я приїхав до України у 2013 році й фізично перебував тут, я безперервно брав участь у діяльності моєї партії в Грузії. Я впевнений, що так буде і в майбутньому: де б я не був, я завжди буду вірним сином двох дружніх країн – Грузії та України", – написав Саакашвілі.

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook