Волинський чиновник півроку тому відправив свою доньку народжувати в ДНР, бо там безкоштовні пологи, принаймні так він пояснив журналістам.

Читайте також: Донецькі на Волині: скандальна фірма підробила документи, аби виграти тендер по ремонту доріг (відео)

Мова йде про керівника Державного Підприємства Служба місцевих автомобільних доріг у Волинській області Ігоря Свиридова. Справа в тому, що Ігор Свиридов сам родом з Донеччини. Але зараз він опинився на Волині в команді голови Волинської обласної державної адміністрації Юрія Погуляйка.

Чиновник схоже не звик до уваги журналістів, і боляче сприймає коли його ідентифікують з малою батьківщиною Донеччиною, каже, що таким чином українців ділять на правих та лівих. Відтак журналістів він назвав сепаратистами і забажав вибачень. 

Волинських журналістів, без погодження ОДА, тепер не пускають до приміщення. Але ці правила не для всіх. 

В приймальні кабінету чиновника, а саме керівника Державного Підприємства Служба місцевих автомобільних доріг у Волинській області Ігоря Свиридова, невідомі чоловіки намагались перешкоджати роботі журналістів. 

Нагадаємо, про те, як фірма з донецьким корінням "Данко" ремонтує волинські дороги ми вже повідомляли неодноразово. Також показували їхню роботу в селі Лище Луцького району. Тоді саме в розпал ремонту і побачили, що дорожні будівельники фірми "Данко" кладуть асфальт просто в болото. Деякі болотні ями вони так і не встигли засипати асфальтом.

Читайте також: Знову кинули: чому волинські дороги ремонтує фірма з Донецька (відео)

Більш детальніше про скандального волинського чиновника дивіться у сюжеті ТРК "АВЕРС":

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook