ТОВ ПП "ЗІП", контрольоване депутатом Дніпропетровської обласної ради від "БПП-Солідарність" Петра Порошенка Олега Захорольського зміцнює свої торгові позиції в окупованому Криму.

Читайте також: Відповідатиме за стратегію заводу у Луцьку: скандальний Свинарчук-Гладковський знову став керівником корпорації "Богдан"

Як стало відомо, бізнес-структура ТОВ ПП "ЗІП" Олега Захорольського займає лідерські позиції за обсягами продажів лакофарбових виробів на території Кримського півострова. Колишній член Партії Регіонів, а нині – діючий депутат Дніпропетровської обласної ради, ігнорував закон про введення торгових санкцій та заборони торгівлі з Російською Федерацією, пише Народна Правда.

Офіційним ексклюзивним торговим представником ТОВ ПП "ЗІП" в Криму і Південному федеральному окрузі РФ є компанія "Химлогистика".

На її офіційному сайті зазначено, що ТОВ ПП "ЗІП" є найбільшим виробником лакофарбової продукції в Україні і входить в п’ятірку найбільших виробників країн СНД. 1 січня 2001 року в Сімферополі було засновано філію ТОВ ПП "ЗІП", який проіснував до березня 2014 року як невід’ємна частина виробника. Після анексії Криму Російської Федерації філія фірми Захорольського був перетворений в компанію "Химлогистика" з реєстрацією юридичної особи РФ. За основи організації бізнесу "Химлогистика" взяла кращі традиції свого партнера – ТОВ ПП "ЗІП".

"За час плідної роботи в Криму ми встигли встановити сумлінні довгострокові партнерські відносини у всіх сферах збуту Криму. Ми пишаємося нашими клієнтами, які, не дивлячись на всі складнощі, залишаються вірними взаємовигідної співпраці і якісних продуктів. На даний момент ТОВ "Химлогистика" є одним з лідерів в дистрибуції ЛКМ на ринку Криму", – інформує кримська бізнес-структура кандидата в Народні депутати України по виборчому округу №30 Олега Захорольського.

Експерти констатують, що Олег Захорольський не тільки грубо ігнорує українські санкції до країни-агресора, але і платить на території Криму податки, фінансуючи у тому числі і військову інтервенцію російських збройних сил на територію України. Однак, на факти пособництво ворогові екс-президент Петро Порошенко не реагував. СБУ та інші правоохоронні органи України не мають претензій до Олега Захорольскому аж по сьогоднішній день.

Читайте також: "Жалість = голоси": чому Порошенко почав регулярно вдягатись та взуватись у бозна-що

"З логікою у Порошенка і його команди явно негаразди. Україна в запаленій уяві шоколадного короля веде віртуальні війни з Росією, не припиняючи взаємовигідної торгівлі з нею", – прокоментував ситуацію політолог Денис Батурин.

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook