10 та 11 лютого департамент муніципальної варти продовжить демонтаж паркану, що встановлено навколо ринку "Центральний".

Читайте також: Міська рада дає ще один шанс добровільно переїхати підприємцям ринку на нове місце

Про це інформують луцькі муніципали на своїй сторінці в мережі.

Знесення проводитиметься згідно з рішенням Луцької міської ради від 29.01.2020 № 69/1 "Про припинення права постійного користування комунальному підприємству "Луцькі ринки" земельною ділянкою".

Зі слів муніципалів, знесення паркану проводитимуться з метою вільного доступу до конструкцій осіб, які виявили бажання самостійно вивезти незаконно розміщені контейнери з території на Глушець, 1.

Одночасно повідомляємо, що вказаний паркан не є власністю суб‘єктів підприємницької діяльності або інших осіб, що здійснюють діяльність на території земельної ділянки за адресою вул.Глушець,1.

Читайте також: На Новому ринку кипить робота із встановлення та облаштування територій (відео)

У зв’язку з цим департамент муніципальної варти Луцької міської ради офіційно звернувся до правоохоронних органів щодо необхідності забезпечення безперешкодного проведення демонтажу вищевказаної огорожі, недопущення нанесення травм працівникам департаменту муніципальної варти сторонніми особами та забезпечення дотримання порядку.

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook