Відповідно до нових правил оформлення субсидій, лучани мають заново подавати документи. У результаті після свят біля філій департаменту соцполітики почали утворюватися черги, в яких люди стоять по кілька годин.

Читайте також: В Україні змінили правила нарахувань субсидій: хто втратить допомогу

Про це стало відомо під час оперативної наради Луцького міського голови, пише ІА Волинські новини.

Мер міста Ігор Поліщук звернув увагу на те, що в період карантину в місті лучани вистоюють по кілька годин, аби просто отримати талони на прийом документів. А потім стоять ще раз у черзі, щоб подати документи.

Читайте також: Лучани стоять у черзі годинами, щоб переоформити субсидії (відео)

«Почали діяти нові правила оформлення субсидій, і тепер у нас масові черги на оформлення. Чому люди мають стояти двічі: спершу в черзі за талоном, а потім щоб подати декларацію?» – звернувся він до заступниці директора департаменту соцполітики міськради Тетяни Корецької.

Вона пояснила, що у зв’язку з великим напливом людей, фахівці не мають змоги прийняти всіх заявників одразу. Тож мусили вводити талони.

«Ми ще перед святами розіслали смс про те, що треба подавати документи, і люди кинулися. У результаті утворилися великі черги. У нас немає можливості прийняти всіх за раз, тож ми започаткували видавати талони. Ми наголошуємо, що люди можуть подавати документи поштою, щоб не стояли у черзі. Тим більше, що документи можна подати протягом травня-вересня, а субсидія нараховуватиметься з травня», – зазначила Тетяна Корецька.

Проте міський голова попросив фахівців департаменту віднестися серйозно до цього питання і пояснити лучанам, що в них є чотири місяці на поновлення документів, аби не було такого ажіотажу.

«Необхідно провести посилену інформаційну кампанію, що це не останній день прийому документів, щоб не збиралися черги по 200-250 чоловік. Віднесіться до цього серйозно. Щоб з ранку до обіду не стояли люди в черзі», – наголосив він.

Нагадаємо, від 1 травня усім субсидіантам треба переоформити документи. Їх потрібно оновити з травня до вересня цього року. У разі, якщо людина звернеться з новим пакетом документів впродовж цього періоду, субсидію призначать із травня 2021 року.

До слова, щоб записатися на прийом стояти у черзі не потрібно – достатньо зателефонувати за номерами департаменту та його філій.

Департамент соцполітики Волі 4а, тел. (0332) 28 41 61

Філія №1: пр. Соборності, 18 (0332)77 44 71

Філія № 2: вул. Бенделіані, 7 (0332) 26 59 61

Крім того, за переоформленням субсидій лучани також можуть звернутися до Центру надання адмінпослуг на вулиці Лесі Українки, 35 і в «Муніципальний сервісний центр» на вулиці Винниченка, 26.

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook