Уляна Супрун, яка виконує обов'язки міністра охорони здоров'я, розвінчала чергові міфи про небезпеку дріжджового хліба.

Читайте також: 4 поради, які допоможуть швидко і легко заснути

Багато людей переконані, що від дріжджів болить живіт, можуть бути інфекції і навіть рак. Чи правдиві такі здогадки, Супрун написала на своїй сторінці у Facebook.

"Але найбільше суперечок викликають дріжджі саме в хлібі. Багато людей вважають, що хліб на дріжджах шкідливий, тому надають перевагу хлібу на заквасці. Коли ми говоримо про дріжджі, які є в складі продуктів, то найчастіше маємо на увазі різні штами мікроорганізмів. Які саме − залежить від продукту. До прикладу, ті, які є в хлібі, вині, домашньому сирі, квасі, кефірі, відрізняються від дріжджів, які містяться в пиві", − пояснила Супрун.

За її переконаннями, дріжджі − це найпростіші грибки, здатні робити з цукру вуглекислий газ. Коли хліб печеться, вуглекислий газ піднімається і робить в тісті дірочки.

"Водночас закваска − теж мікроорганізми, адже це суміш молочнокислих бактерій та дріжджів. Вони здатні розщеплювати мальтозу тіста й цукор із утворенням молочної кислоти та вуглекислого газу. Якщо спекти хліб без дріжджів, закваски чи соди, то він буде досить пласким", − зазначила Супрун.

На думку Супрун, саме дріжджі роблять хліб кориснішим. Вони збагачують його вітамінами і амінокислотами.

"Зокрема в такому хлібі більше заліза. Коли тісто підходить, ферменти мікроорганізмів руйнують фітин борошна. Фітин − це сполука, яка зв'язує іони заліза чи цинку, і робить їх недоступними для засвоєння в нашому кишківнику. Тому хліб на кислому тісті містить значно більше доступного заліза", − уточнила Супрун.

"Дріжджі не виживають у вже спеченому хлібі. За високих температур і вони, і їхні спори гинуть. Це відбувається навіть під час незначного нагрівання. Тому перейматись, що дріжджі в хлібі можуть принести якусь шкоду − не варто", − додала вона.

Міністерка попередила, що після хліба можуть виникати біль в животі і здуття. Це через те, що в білому хлібі або здобних булках багато вуглеводів і мало клітковини. Якщо їсти таку їжу багато і швидко, то виникає біль і здуття.

Читайте також: Супрун пояснила звідки беруться думки про "зраду"

"Якщо вас лякають дріжджі й ви прагнете зробити свій раціон здоровішим − обирайте цільнозерновий хліб. Він містить більше поживних речовин, вітамінів, мінералів та клітковини. Головне − добре його пережовуйте та запивайте. Це сприятиме процесу травлення та засвоєнню поживних речовин, і запобігатиме пов'язаним із клітковиною закрепам", − підсумувала вона.

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook