Під час стрілянини в спортзалі у Солом’янському районі столиці поранено колишнього члена ВО "Свобода" Олександра Чорнопищука, який був помічником депутата Київської місцевої ради Святослава Кутняка.

Читайте також: Депутат-"свободівець" і брат мера збив на смерть людину на переході (фото)

Про це Буквам повідомили власні джерела серед колишніх "свободівців".

Зазначається, що стріляв голова київського осередку "Соколу", а також офіційний помічник депутата Київради фракції "Свобода" Володимира Назаренка – Георгій Баріленко.

"Чорнопищук ходить на кіокушинкай у цей спортзал останні 1,5 року. Там працює його тренер. Той хто стріляв – це Бариленко він є членом "Свободи" і керівником київського "Соколу" (молодіжки "Свободи"). Раніше він керував молодіжкою в Одесі. Після того, як Левченко та половина членів київської "Свободи" вийшли з партії, цей Бариленко приїхав до Києва і його завдання – це силове протистояння нам. Він та його люди блокують вхід на комісії та сесії депутатам, які також з нами вийшли. Це Антоненко Прохор і Святослав Кутняк", – розповів співрозмовник.

Цю інформацію також підтвердив активіст Володимир Тищенко.

Читайте також: Як Порошенко посприяв реваншу "Партії регіонів 2.0" Медведчука

Слід зазначити, що конфлікти між колишніми однопартійцями почалися напередодні. Так, 3 лютого Тищенко повідомив, що на засіданні постійної комісії Київради з питань житлово-комунального господарства депутат від ВО "Свобода" Володимир Назаренко зламав мікрофон колишньому однопартійцю Святославу Кутняку. Назаренко разом з групою "свободівців" перешкоджав Кутняку "виконувати свої прямі обов’язки депутата й працювати в комісії, членом якої він є, а також здійснював "відверто хуліганські дії" і "знищив майно громади".

"В діях групи осіб стосовно депутата Київської міської ради Святослава Кутняка вбачаються ознаки складу злочину, передбаченого ч.1 ст. 351 Кримінального Кодексу України, а саме, створення штучних перешкод у його роботі, що може каратися обмеженням волі на строк до трьох років", – додав Тищенко.

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook