Народні депутати України офіційно задекларували боргові зобов’язання на суму 1,46 млрд грн. Про це повідомив проект "Декларації".

Читайте також: Визначений найговіркіший нардеп України

До топ-5 найбільший нардепів-боржників увійшли:

№1 – Іван Вінник (БПП) набрав кредитів у "Альфа Банку" та "ПриватБанку" на 316 млн гривень. Верховний суд навіть заборонив Віннику виїжджати за межі України до їх повного погашення, а державна виконавча служба щомісяця стягує з депутата 20% зарплатні (близько 4 тисяч). З такими темпами для повного розрахунку депутату знадобиться більше 6 тисяч років.

№2 – Ігор Котвіцький ("Народний фронт") вже більше десяти років він винен $11 млн колишньому заступнику мера Сімферополя Наріману Хаялієву. У перерахунку на національну валюту за курсом на 31 грудня 2017 року, сума боргу складає понад 308 млн гривень.

Читайте також: На що підуть кошти, які нардеп лобіювала для свого округу на Волині

№3 – Юлія Льовочкіна (Оппоблок) заборгувала $5 млн своїй же кіпрській офшорній компанії "Serada Enterprises Limited". Також вона винна півмільйона гривень за послуги бронювання авіаперевезень. Станом на кінець 2017 року борги Льовочкіної складали 142 млн гривень.

№4 – Олександр Фельдман ("Воля народу") виявився досвідченим позичальником. Власник харківського ринку "Барабашово" загалом винен 85,5 млн грн. "Ощадбанку", антиквару Руслану Шапіро, депутату Харківської облради Андрію Стронову, екс-прокурору Криму Василю Синчуку і власному батьку Борису Фельдману.

№5 – Ярослав Дубневич (БПП) позичив власній дружині Наталії 72,8 млн грн.

Реальна цифра депутатських боргів може бути у рази більшою. Зокрема,раніше повідомлялось про мільярдні кредити незадекларованих компаній нардепа Дениса Дзензерського, які вони не поспішають сплачувати.

Читайте головні новини Волині та України також на наших сторінках у Facebook та Twitter