Троє загиблих та один із вогнепальним пораненням у лікарні − у Ковелі чоловік розстріляв свою родину. Після скоєного наклав на себе руки.

Читайте також: Четверо затриманих учасників стрілянини на автомийці у Луцьку залишаються під вартою

У місті Ковель, біля одного із приватних будинків припарковано до 5 поліцейських автівок. Правоохоронців у три рази більше. Із двору чутно жіночий голос – крик. Саме тут сталося жорстоке вбивство, йдеться у відео-сюжеті ТРК Аверс.

За попередньою інформацією поліції, 46-річний чоловік прийшов до будинку своєї родини та з автомата АК-74 розстріляв трьох близьких людей.

На місці вбивства родич одного із загиблих чоловіків розповідає:
"Це родинний конфлікт. Це зять, тесть його, у них був конфлікт. Покійний батько зятя, як би Арсен, хотів нормально вирішити проблему, щоб був компроміс. Щоб все було нормально. Він пропонував всі варіанти, як родичі з усіх сторін. Хотів заладити по хорошому, по красоті. Ну як би наречена, дочка його покійного оцього Олега. Він напевно виходу не бачив. Чому? Тому що вона заявила на нього. Всі знали. Вже міліція доказувала, що він винен і він…. Не знаю. Він був таким, но як би пастир, як би віруючий, він постійно ходи як до себе додому. Уходив йому нормально було ніхто йому не грубив".

Трагедія сталася у вірменській родині. Розповідають, що причина вбивства − особиста неприязнь. Щоправда, родичі додають: ніхто й не підозрював, що це може завершитися настільки трагічно.

Спочатку стрілець зайшов до хати зі своєю дружиною та мамою. Потім вивів жінок з будинку і застрелив чоловіків.

"Не знаю, він нанюхався і що з ним стало. Тому що він зайшов, його прийняли. Ніхто його не перевірив, що може бути. Спочатку зайшла його жінка і мама. Потім він їх провів додому, в хату сюди. Дістав напевно з багажнику автомат, зайшов за ними і говорить жінці з мамою – виходьте, я зараз за вами і він робить свою справу", − розповідають очевидці.

Після того як 46 – річний нападник вбив свого зятя та тестя – наклав на себе руки застрелившись.

У результаті конфлікту, загинув 51 чоловік та його 25-річний син. У поліції розпочали кримінальне провадження за даним фактом.

Читайте також: Розшукують двох чоловіків, які причетні до вбивства на луцькій автомийці (Фото)

Читайте головні новини Волині та України також на наших сторінках у Facebook та Twitter