У Луцькій міській лікарні п'яна відвідувачка побила медсестру.

Читайте також: На Волині побили сина священика УПЦ МП: єпархія звинувачує прихильників ПЦУ

Інцидент трапився у ніч на понеділок, 22 квітня, про це повідомили на сторінці Луцької міської клінічної лікарні у Facebook.

Приблизно о 23 годині швидка медична допомога привезла у приймальне відділення травмованого чоловіка. Після обстеження у нього виявили перелом шийки стегна і направили на лікування у відділення травматології.

Як повідомляють медики, опівночі до хворого прийшли відвідувачі: його жінка з дітьми і двома чоловіками. 

"Жінка з криком кинулась до медсестри Альони Мілецької, де "поділи" її чоловіка. Медсестра зробила зауваження несподіваним відвідучам поводити себе тихіше і сказала назвати прізвище чоловіка. На що жінка відповіла, що сама знайде його і почала заглядати в кожну палату. Альона Мілецька попросила не турбувати інших хворих. Тоді відвідувачка, від якої було чути запах спиртного, схопила медсестру за волосся та почала бити руками і ногами. Чоловіки спокійно спостерігали збоку. На щастя у відділення повернувся лікар швидкої і забрав дебоширку у приймальне відділення. Зразу ж викликали поліцію і склали протокол про порушення", – йдеться у повідомленні..

"Альона Мілецька до цього часу не може відійти від отриманого стресу. Відвідувачі – чоловіки погрожували їй, щоб забрала заяву. У неї також подряпані руки, бо вона закривала ними обличчя. Ось до чого приводять побутові "розборки" від яких страждають навколишні. Люди, будьте людьми і поводьте себе адекватно! Від лікарів та медичних сестер залежить одужання ваших рідних і близьких!" – пишуть медики. 

Читайте також: Повідомили деталі смертельної ДТП під Луцьком

У луцькій лікарні п'яна дебоширка побила медсестру. ФОТО
У луцькій лікарні п'яна дебоширка побила медсестру. ФОТО
У луцькій лікарні п'яна дебоширка побила медсестру. ФОТО

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook