У Луцькому СІЗО затримали молоду жінку-адвоката із наркотиками.

Читайте також: На Волині чоловік намагався сховати наркотики у снігу

Про це Інформаційному ресурсу "Під Прицілом" стало відомо з власних джерел.

Інцидент трапився вчора, 19 січня. Так, затримали адвокатку "Волинської спілки адвокатури" Ольгу Юнчик за спробу пронести у Луцьке СІЗО наркотичні речовини – амфетамін та канабіс.

Жінка заховала наркотичні речовини у зарядне від телефона. 

Як стало відомо, це уже не перший випадок, коли жінку затримували за подібне.

Журналісти звернулися за коментарем до пресслужби ГУНП у Волинській області. Інформацію підтвердили.

Пакет із речовинами, схожими на канабіс та амфетамін вилучили. Речовини направили на дослідження. Відомості внесли до ЄРДР за частиною 2 статті 307 Кримінального кодексу України.

Нагадаємо, "Волинська спілка адвокатури" постійно втрапляє у гучні скандали. У травні минулого року увага громадськості була прикута до того, як колишній головний військовий прокурор Анатолій Матіос та група його прокурорів стали адвокатами, а свідоцтва про перекваліфікацію вони отримали в один день в Раді адвокатів Волинської області. Додамо, що головою КДКА Волинської області, яка здійснювала допуск осіб до іспиту, приймала іспит і формувала результат був Веремчук Віктор Володимирович.

Рада адвокатів Волинської області, враховуючи результати іспиту та стажування приймала рішення про видачу свідоцтв про право на заняття адвокатською діяльністю.

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook