В обласному центрі Волині на COVID-19 захворіла працівниця відділення поштового зв’язку №10, що на проспекті Волі, 52. Незважаючи на це, відділення досі працює.

Читайте також: Люди не знають, де інфікувалися: у Луцьку на COVID-19 захворіло троє стоматологів та підприємець

Про це ІА Волинські Новини стало відомо з власних джерел.

Наразі жінка перебуває на лікуванні у Волинській обласній інфекційній лікарні. Спочатку працівниця відділення підозрювала грип, але в суботу, відпросившись з роботи, вона зробила тест на коронавірус, який дав позитивний результат.

Також підозра на коронавірус є і у водія відділення, який контактував з хворою, однак наразі ця інформація не підтверджена.

Читайте також: У Луцьку померла ще одна жінка від коронавірусу

Варто зазначити, що відділення досі працює. Окрім того, редакції стало відомо, що "Укрпошта" відмовляється робити тести працівникам відділення, натомість їм кажуть звертатися до своїх сімейних лікарів.

ІА Волинські Новини зверталося за коментарем до волинської дирекції "Укрпошти", де повідомили, що наразі офіційної інформації з приводу захворювання працівниці третього відділення немає, однак підтвердили, що тест на COVID-19 жінка здавала. Також у волинській дирекції розповіли, що до медзакладу, де перебуває на лікуванні працівниця відділення, подали запит, аби отримати інформацію про її стан.

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook