У Луцьку на ремонт ліфтів планують виділити 1 мільйон гривень.

Читайте також: У Волинській обласній лікарні нове обладнання (відео)

Про це йшлося 6 грудня під час засідання постійної комісії міської ради з питань генерального планування, будівництва, архітектури та благоустрою, житлово-комунального господарства, екології, транспорту та енергозбереження, пише ІА Волинські Новини.

Як зазначив директор департаменту житлово-комунального господарства Юрій Крась, на даний час у Луцьку стоїть близько 16 ліфтів.

"Ви знаєте, що зараз закінчилися кошти по програмі співфінансування встановлення ліфтів. На цій сесії ми додатково просимо виділити 1 мільйон гривень. Однак є проблема: більшість капітальних ремонтів ліфтів здавалися в 20-х числах грудня, відповідно термін експлуатації також закінчується у цей час, тому неможливо проводити роботи", – зазначив посадовець.

Читайте також: Сусід-пияк тримає в страху жителів багатоквартирного будинку у Луцьку (відео)

З його слів, на даний час є домовленість про зустріч з представниками експертно-технічного центру, аби провести обстеження ліфтів, щоб продовжити їх роботу на момент свят – два місяці. Він повідомив, що потрібно 28 капремонтів ліфтів, однак до нового року встигнуть зробити близько 17.

Читайте головні новини Волині та України також на наших сторінках у Facebook та Twitter