Співробітники Луцького відділу поліції з понеділка щовечора проводять профілактичні відпрацювання з метою перевірки харчувальних та розважальних закладів на території обласного центру Волині. 

Читайте також: В районі на Волині посилили карантин

"З моменту посилення карантинних заходів у Луцьку на суб'єктів господарювання ресторанного типу складено 8 адміністративних протоколів за ст. 44-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Станом на сьогодні робота всіх розважальних закладів припинена: заклади харчування, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України, працюють виключно до 22 години", – зауважив Юрій Сидорук, заступник начальника Луцького відділу поліції, інформує пресслужба поліції Волині.

Правоохоронці й надалі здійснюватимуть контроль за дотриманням епідеміологічних обмежень в області. На всі повідомлення про порушення карантинних норм співробітники реагуватимуть у відповідності до законодавства. Нагадаємо,  що з початку введення в дію карантинних заходів на території області правоохоронці скали понад 1 тис. адміністративних матеріалів та розпочали 4 кримінальних провадження.

Читайте також: На Волині до "червоної" зони потрапили два міста та район

За інформацією Волинської ОДА, якщо станом на 15 жовтня було зареєстровано 180 нових випадків захворювання на COVID-19, то 16 жовтня таких випадків було зареєстровано вже 195.  

Поліція вкотре закликає громадян дбати про власне здоров’я та здоров’я інших, з розумінням ставитись до превентивних заходів, адже вони спрямовані, насамперед, на забезпечення вашої безпеки.

 Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook