03 жовтня у залі засідань міської ради відбулось перше засідання Молодіжної ради при Луцькій міській раді. Головними питаннями порядку денного були обрання голови, заступника та секретаря дорадчого органу.

Читайте також: Призначили нового очільника КП "Луцький міський центр первинної медичної допомоги №2"

На засідання з вітальними словами завітало керівництво міста – секретар міської ради, виконувач повноважень міського голови Григорій Пустовіт та заступник міського голови Костянтин Петрочук. Вони побажали молодим людям запалу в роботі та висловили своє бажання допомагати та сприяти діяльності Молодіжної ради, йдеться на сайті Луцької міської ради.

Загалом, до складу ради увійшло 25 осіб, із них 24 були присутні на першому засіданні. Неочікувано багато було і кандидатів на посаду голови ради. П'ятеро осіб виявило бажання очолити Молодіжну раду та розповіли свої стратегічні бачення її розвитку та роботи.

Загалом, вибори голови відбувалися аж у чотири етапи. За результатами першого туру голосування Дем'ян Петрик та Юрій Семчук вирвались у лідери. Після кількох виступів, дебатів та бліц-питань, уже на третьому етапі голосування перемогу на виборах здобув Дем'ян Петрик, отримавши більшість голосів членів Молодіжної ради. Заступником було обрано Юрія Семчука, а секретарем ради – Юлію Приступу. Перше засідання протривало три години та було вирішено продовжити роботи над комітетами та планами роботи Молодіжної ради у найближчому часі.

Довідка:

Молодіжна рада при Луцькій міській раді (далі – Молодіжна рада) є консультативно-дорадчим, представницьким органом з питань молодіжної політики, покликаним сприяти взаємодії виконавчих органів місцевого самоврядування та молоді міста Луцька, забезпечувати узгодженість дій у вирішенні питань, пов'язаних із життям молоді та її участю в усіх сферах життя суспільства, організації та проведенням молодіжних заходів та інформаційно-навчальної роботи серед молоді.

Читайте також: Стало відомо, хто став новим депутатом Луцької міськради

Читайте головні новини Волині та України також на наших сторінках у Facebook та Twitter