Зниклі у Володимирі-Волинському в далекому 1999 році двоє 12-річних хлопців ще й досі перебувають у поліційному розшуку. 

Читайте також: У Луцьку розшукують чоловіка, який безслідно зник (фото)

Про це ВолиньUA розповів старший оперуповноважений сектору кримінальної поліції Володимир-Волинського ВП Олександр Ольховський.

Майже 20 років розшукуються хлопці, які зникли в липні 1999 року в районі озера Лісного. Це Сергій Продан та Вадим Сахно.

"Один зник 27 липня, а через три дні інший. Обидвом хлопцям було по 12 років, між собою вони зналися, тільки один навчався в першій школі, а інший в другій. Однак, чи пов’язані ці зникнення між собою – не можемо встановити. Ні тіл, ні решток одягу виявлено не було", − розповів майор поліції.

Тоді на їхні пошуки були кинуті значні поліційні сили. Водолази обстежили озеро Лісне та військові водойми.

Читайте також: На Волині молодик викрав авто після ДТП та продав його

Підозрювалася одна особа. На виїзді з міста в напрямку Устилуга колись стояла автозаправка і заправник бачив, як з лісової дороги вийшов молодий чоловік віком до 30 років, обличчя мав у щетині, а з ним ішов хлопчина за описом дуже схожий на нашого розшукуваного. В руках хлопець ніс ліщинову вудочку та маленьке пластмасове відерце. Йшли вони у напрямку лісу.

Щодо другого хлопця, то тут взагалі ніхто нічого не бачив.

Ці хлопці і досі перебувають у розшуку.

Читайте головні новини Волині та України також на наших сторінках у Facebook та Twitter