У спортзалі гімназії імені Цинкаловського у Володимирі-Волинському на стінах – грибок. Школа, яка очолює рейтинг кращих навчальних закладів, а серед понад 300 обласних шкіл, займає 5 місце за рівнем успішності учнів по здачі ЗНО, наражає на небезпеку здоров’я дітей .

Читайте також:Дітлахи намагалися зіпсувати новенький стадіон на Вересневому (відео)

Про це повідомляє БУГ.

Депутат Володимир-Волинської міської ради Сергій Радкевич вважає, що приміщення школи неналежним чином підготували до нового навчального року. Під час сесії, 7-го вересня, закликав міську владу звернути увагу на проблему та вирішити її.

"На звернення батьків, діти яких навчаються у Володимир-Волинській гімназії імені Олександра Цинкаловського, мною було обстежено спортивну залу вищезгаданого закладу. Інформація щодо грибку на стінах та стелі спортзали підтвердилась, відтак приміщення не належним чином було підготовлено до навчального року", – сказав депутат. 

Читайте також: Школярі Турійського району здобули 7 путівок до Буковеля

Радкевич зазначив, що відповідно до статті 13 Закону України "Про статус депутатів місцевих рад", вимагає терміново підрахувати вартість проведення ремонтних робіт та усуненню грибку.

"Потрібно підготувати бюджетний запит. У місячний термін провести вищезгадані роботи та прозвітувати про виконання на наступній сесії міської ради," – заявив Радкевич.

Варто зазначити, що у цій же гімназії був презентований перший планшетний клас у Володимирі-Волинському.

Читайте головні новини Волині та України також на наших сторінках у Facebook та Twitter