У грудні волиняни отримають рахунки з сумами до сплати за фактично спожитий газ  у листопаді та за обсяг очікуваного споживання у поточному місяці.

Читайте також: Скільки українці заплатять за блакитне паливо у грудні

"Оплата очікуваного споживання – це вибір клієнта. Людина сама має вирішити – зручно так оплачувати чи ні. Однак досвід попередніх років виправдовує такий платіж. Адже це заздалегідь сплановані витрати як ресурсу, так і коштів сімейного бюджету кожної родини. Також це своєрідна страховка від виникнення заборгованості", – зауважує директор ТОВ "Волиньгаз Збут" Микола Тищук.

Сума очікуваного споживання у поточному місяці визначається для кожного клієнта індивідуально і залежить від об’єму споживання газу у грудні минулого року з врахуванням динаміки використання ресурсу за останні 12 місяців.

Читайте також: "Ми зробимо багато кроків вперед", – Ігор Поліщук про розбудову та розвиток Луцької громади

Якщо внесений платіж виявиться більшим від вартості газу, спожитого по факту, це буде враховано та відображено у рахунку наступного місяця як переплата.

Сплатити за очікуваний об’єм споживання можна не лише за допомогою паперової платіжки, а й в Особистому кабінеті на сайті 104.ua.

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook