Останій раз ви авторизувались через "%social%"

У складі постійної комісії Луцькради відбудуться зміни

понеділок, 26.07.21  15:23
У складі постійної комісії Луцькради відбудуться зміни

Депутат Віталій Бондар написав заяву про припинення виконання обов’язків голови однієї з постійних комісій міськради у зв’язку з призначенням на посаду директора департаменту освіти.

Читайте також: Відомо, де у Луцьку облаштують ще один термінал для поповнення е-квитка

Про це йшлося 26 липня під час засідання комісії Луцької міської ради з питань соціального захисту, охорони здоров’я, материнства та дитинства, освіти, науки, культури, мови, про це пише ІА Волинські новини.  

Як розповів секретар міської ради, депутат Юрій Безпятко, голова комісії міськради з питань соціального захисту, охорони здоров’я, материнства та дитинства, освіти, науки, культури, мови Віталій Бондар підготував заяву на адресу міського голови про припинення виконання обов’язків голови.

«Головою комісії пропонується обрати Лєщинську Оксану Петрівну», – інформував Юрій Безпятко та додав, що пропозицію щодо її кандидатури подав Луцький міський голова Ігор Поліщук.

Читайте також: На Волині буде ще одна опорна лікарня

Віталій Бондар пояснив, чому вирішив написати заяву: «Конфлікту інтересів не існує, але є конфлікт повноважень. У кожному рішенні в нас є контролюючий – заступник міського голови Ірина Чебелюк. І також ми прописуємо, що контролює виконання цього рішення Віталій Бондар, а виконавцем є той самий орган. Тому є конфлікт повноважень і найдоречніше, аби повноваження голови комісії виконував хтось інший».

Як пригадав обранець громади, головою комісії він став, оскільки переважна більшість питань, які розглядають депутати під час засідання, стосується освіти. Наступним блоком проєктів рішень є питання галузі охорони здоров’я, тому доцільно, аби головою комісії став фахівець однієї з цих сфер. До слова, Оксана Лєщинська – педіатр за освітою, директорка Луцької міської дитячої поліклініки.

Відповідний проєкт рішення буде підготовлено та розглянуто на черговій сесії міської ради. 

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook 

Помилка в тексті?Виділи її мишкою та натисни Ctrl + Enter

Коментарі

    коментарів немає
Коментар буде опубліковано після модерації
×публікації по часу :