14-го травня у педагогічному коледжі ім. А.Ю.Кримського у Володимирі-Волинському представили членів наглядової ради.

Читайте також: Ігор Гузь: "Пандемія не повинна завадити відкриттю пункту пропуску "Адамчуки-Збереже"

Педагогічний колектив пропонує стати членами наглядової ради народного депутата Ірину Констанкевич, першого заступника міського голови Володимира-Волинського Ярослава Матвійчука, військового комісара Руслана Яція, заступницю начальника управління освіти та науки Волинської ОДА Тетяну Соломіну та директора ЗОШ№1 Людмилу Самусєву. Очолити раду запропонували народному депутату Ігорю Гузю, пише Буг.

Остаточно затвердить склад представників наглядової ради Волинська обласна рада на черговій сесії. Їй направлять рішення педагогічного колективу коледжу.

Основні функції наглядової ради – це підтримка та контроль коледжу, пошуки шляхів перспективного розвитку і забезпечення взаємодії навчального закладу з органами державного управління, науковою громадськістю, суспільно-політичними організаціями.

Директор коледжу Микола Савельєв розповів, що наразі одна з проблем, яка потребує вирішення – це недостатня кількість сучасних підручників та старі комп’ютери.

«Нові комп’ютери нам дали ще в 2003-му році за програмою освіти для дітей з села», – згадує директор.

 

Серед запрошених гостей був присутній ректор Волинського національного університету імені Лесі Українки Анатолій Цьось. Він розповів про стратегії покращення якості процесу навчання, які відрізняють луцький виш від багатьох інших.

«Ми несемо відповідальність за випуск спеціалістів з нашого ВНЗ, тому допомагаємо їм влаштуватися на якісне проходження практики на виробництві – це перевага дуальної освіти, яку ми надаємо. Також деякі студенти нашого університету отримують подвійний диплом: український і польський, це дає їм можливість в майбутньому навчатися в Польщі безкоштовно. І не менш важлива запорука якісної освітньої роботи – це співпраця з громадами, яку ми активно ведемо», – поділився ректор.

 

Читайте також: Ігор Гузь: мажоритарники від Волині лобіюватимуть на державному рівні розбудову інфраструктури на ПП "Устилуг" і "Ягодин" (відео)

«Не можна зациклюватися на тому, що в нас зараз є, потрібно завжди рухатись вперед. Ні в якому разі не зупинятися на тих досягненнях, які зараз маєте», – висловилась народна депутатка Ірина Констанкевич.

 

Подібної думки нардеп Ігор Гузь, який вважає, що ВВПК повинен конкурувати з педагогічними коледжами іншиш міст і робити все, щоб ставати кращим за інших. Він запевнив, що зі своєї сторони, як голова наглядової ради він разом з педагогами стоятиме горою за інтереси коледжу.

«Педколедж повинен показувати високий рівень не лише за рахунок успіхів студентів, але й акцентувати на професійному складі працівників. Будемо спільними силами працювати крок за кроком», – наголошує нардеп.

 

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook