У Локачинському районі у батьків відібрали двох дітей без позбавлення їх батьківських прав через неналежне виконання обов'язків. Про це йдеться на сайті Єдиного державного реєстру судових рішень, повідомляє "Район.Локачі".

Читайте також: Волинське підприємство не сплатило податків понад 20 мільйонів гривень

Ті не піклуються належним чином про розвиток дітей, їх навчання та виховання, підготовку до самостійного життя, не забезпечують повноцінним харчуванням і необхідним медичним доглядом. Внаслідок невиконання батьківських обов'язків, створились умови, які шкодять дітям, а залишення їх в сім'ї є небезпечним для їхнього життя, здоров'я і морального виховання.

Батьки офіційно не працевлаштовані. Умови проживання складні. Господарством не займаються. В будинку порядку не наводять.

Дітей невідкладно направили до Локачинської райлікарні для обстеження стану їхнього здоров`я, надання необхідної медичної допомоги в стаціонарних умовах. У лікарні в діток виявили гострий фарингіт, гострий пієлонефрит та гострий бронхіт.

Тоді діти були тимчасово влаштовані у сім'ю бабусі.

Читайте також: На Волині чоловік зґвалтував сестру

Позов у суді задовольнили повністю. Малолітніх дітей відібрали без позбавлення їх батьківських прав. З батьків стягуватимуть аліменти щомісячно в користь особи, куди влаштують дітей.

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook