Депутати Верховної Ради України заспівали Гімн України біля будівлі парламенту в честь завершення роботи 8-го скликання і зробили спільне фото, після чого спікер Андрій Парубій виступив з прощальною промовою.

Читайте також: На нардепа напали невідомі під час спілкування із виборцями

Відповідне відео публікує на своїй сторінці у Facebook фотограф Ян Доброносов.

"Це були круті роки того, що ми зробили, історія це оцінить. Коли я згадую, як ми приймали декомунізацію, церковні закони, приймали закон про мову, безвіз, до них можна по-різному ставиться, – 144 закони. Нас сьогодні намагаються дискредитувати всіма силами і величезні засоби масової інформації кидаються на те, щоб дискредитувати цей склад, але історія дасть оцінку нашій роботі", – заявив спікер парламенту перед депутатами.

"Я можу сказати свою оцінку сьогодні, коли ми стояли пліч-о-пліч і створювали нову армію... Ми сперечалися, і, очевидно, так буває і має бути в будь-якому парламенті, але я знаю точно: кожен вболівав за Україну, за велич України, за перемогу України на передовій. Це не завершує нашої каденції, ми будемо боротися за всі досягнення, ми не дамо нікому ліквідувати жодного досягнення, якого ми досягли", – підсумував Парубій.

Читайте також: Депутати на продаж: журналісти з’ясували, хто, як і за скільки купує народних обранців (відео)

Відзначимо, що в четвер, 11 липня, – заключний день роботи парламенту восьмого скликання.

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook