Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль спростував інформацію про те, що нібито карантин можуть послабити з 14 квітня. Ймовірніше за все, всі карантинні обмеження продовжать до початку травня. Про це прем'єр-міністр України Денис Шмигаль розповів під час брифінгу після засідання уряду, йдеться на "Урядовому порталі".

Читайте також: У Луцьку дозволили відновити роботу деяким магазинам та сервісам (перелік)

Денис Шмигаль наголосив, що послаблення карантинних заходів може відбутися лише тоді, коли буде зафіксовано динаміку зниження захворюваності, але це точно не буде зроблено з 14 квітня.

"Протягом квітня ми не відступимо від карантинного режиму, який запроваджено до 24 квітня і, можливо, буде продовжено до початку травня", – закцентував Прем’єр-міністр.

Він зазначив, що найближчим часом буде розроблено відповідний план щодо поетапного послаблення карантинних заходів.

"У разі позитивної динаміки ми запустимо економіку України за визначеним планом, який буде додатково повідомлений Урядом, прокомунікований, чітко розписаний", – наголосив очільник Уряду і відзначив, що днями ВООЗ звернулася до керівництва тих країн, де запроваджені карантинні заходи дають свій ефективний результат, не послаблювати, а навпаки – подовжити.  Україна – з-поміж цих країн.

Читайте також: 1668 людей захворіли та 52 померли: коронавірус сильніше атакує Україну

Зазначимо, що станом на 10.00 годину 8 квітня на Волині зареєстровано 36 випадків COVID-19 лабораторно підтверджених методом полімеразно-ланцюгової реакції (ПЛР). 

Загалом за весь період спостереження коронавірусна хвороба виявлена у Горохівському районі у трьох осіб.

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook