У Міністерстві охорони здоров’я онкохворій волинянці Тетяні Куценко повідомили, що держава не буде закуповувати препарат "Ібранс", завдяки якому є успіхи у боротьбі з раком. Тож їй залишається сподіватися лише на допомогу небайдужих людей.

Читайте також: Волинянка продовжує боротьбу з раком – потрібна допомога (фото)

Про це стало відомо із допису матері Тетяни Людмили Цимбалюк та з документів, які вона оприлюднила, пише VSN.

"Дорослим неохоче допомогають. Вони можуть подбати про себе самі, це ж не діти. Але життя показує, що це не так. Хвороба не дає подбати ні про себе, ні про своїх дітей", – пише жінка.

"Сьомий рік іде боротьба з тяжкою хворобою – раком. Цей останній рік неймовірно складний. Є препарат, який тримає при житті мою доньку Таню Куценко, – "Ібранс". Ми звернулись в МОЗ України. Відповідь – ні. Держзакупівлі не буде. Відмовитись від цього препарату для Тані – означає кінець життю. Хімія, яку пропонує МОЗ, для неї не ефективна. Зникли метазтази. Зникли кругом: в печінці, в легенях. Результат прекрасний. Треба приймати ліки далі. Допомогти нікому. А жити хочеться. Діти ростуть. Їм дуже потрібна мамина турбота. Надія тільки на людей", – ідеться у дописі.

Читайте також: Лікування за 2000 гривень в день: онкохвора волинянка просить допомоги

Щомісяця на ліки Тетяна Куценко мусить витрачати понад 40 тисяч гривень. Жінка просить допомогти їй зібрати життєво необхідні кошти.

Картка ПриватБанку 5168 7573 9648 7623 (Куценко Тетяна).

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook