Головний тренер "Волині" Андрій Тлумак заявив, що ставити крапку у боротьбі за путівку в УПЛ ще зарано, повідомляє Футбол24.

Читайте також: "Карпати" обіграли "Волинь" і залишили за собою місце у Прем'єр-Лізі

"Важко говорити, тому що одна людина зламала гру. Можливо навіть десь всередині, я радий, що "Карпати" залишились, оскільки я багато років віддав цій команді. Після матчу у Львові я казав, що буде шкода, якщо одна із наших команд не потрапить в наступному сезоні в УПЛ. Є інформація, що через таке суддівство може бути ще одна гра, але проти "Чорноморця". Нам сказали, щоб ми команди не розпускали. Тому перебуваємо в режимі очікування.

Я вважаю, що ціла гра була в одну сторону. Цей безлад, який відбувався під час матчу, спричинили дії арбітра. Люди також не сліпі і все бачать. Нас цілий сезон якось тиснули, то зняли шість залікових балів, то суддівство. Одна людина знущалась на протязі всього матчу з моїх футболістів, які бились до кінця.

Читайте також: "Волинь" – "Карпати": ультрас вибігли на поле для розправи з арбітром та спалили трибуни (відео)

Я не знімаю заслуги "зелено-білих". До львівських футболістів питань немає, вони грали гідно", – заявив Тлумак.

Нагадаємо, наприкінці звітного поєдинку на поле вибігли роздратовані фанати Волині, після чого арбітр матчу Максим Козиряцький змушений був тікати з поля – у нього летіли навіть крісла.

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook