У Львові трапився інцидент через агітацію одного з кандидатів в президенти. Довелося викликати поліцію.

Читайте також: "Громадська організація "Солідарність": як на Волині незаконно агітують за Порошенка (відео)

Про це пише То є Львів.

Далі подаємо тест, який виклав у себе на сторінці Роман Кравець

"Обережно!  Агітатори Порошенка вибивають двері! Хочу застерегти усіх і попередити про методи "роботи" агітаторів від Порошенка. Думаю, до багатьох уже приходили дівчата-хлопці, які збирають підписи "за вступ у НАТО та ЄС", почитайте "веселу" історію, яка трапилась зі мною сьогодні… 

Отже, сьогодні, 2 лютого 2019 р., близько 15.00, до мого помешкання постукала невідома особа. Двері відчинила моя мама, я ж в цей час доглядав свою 2-річну доньку. Мама покликала мене і сказала, що "там якась дівчинка збирає підписи!". Я вийшов в коридор, молода дівчина простягнула мені якусь папку з листками, сказала, що збирає підписи "за вступ у НАТО і ЄС", та в ультимативній формі запропонувала підписатись, оскільки "весь під’їзд вже підписався, залишились ви!". Хочу зауважити, що ця дівчинка (фото додаю) не представилась, не показала жодного посвідчення і навіть не мала бейджика. Я ж ніколи в житті не підписую нічого, не прочитавши повністю!…  

Декілька абзаців "Звернення до народних депутатів" було написано вгорі листка дрібним шрифтом, знизу жирним "Петро Порошенко – ми йдем своїм шляхом". Я взяв і почав читати, оскільки текст в запропонованому мені підписному листі було написано дрібним шрифтом, а у мене поганий зір, то я витягнув мобільний телефон та сфотографував цей текст і особу, що не представившись намагалась взнати в мене особисту інформацію включно з номером мобільного телефону. Побачивши що я фотографую, дівчина раптом почала кричати, що це "конфіденційна інформація", вихопила папку у мене з рук та побігла на двір! І тут починається цирк…  

Читайте також: Мільйони готівки, сотні підприємств та цінні картини: опублікували повну декларацію Порошенка

Оскільки я живу на 1-му поверсі, я почув, що ця дівчина, яка стояла під під’їздом мого будинку, дзвонить комусь і висловлює погрози у мій бік і просить "приїхати і розібратись!", "щоб він витер фото" і т.д. Дівчинка-агітаторка Порошенка продовжувала ходити туди-сюди під під’їздом, нервово курила очікуючи когось. Через деякий час (приблизно 25 хв.) я помітив, що на авто приїхало 5 високих молодих спортивних хлопців (я так розумію – підмога зі штабу), які одразу зайшли в під’їзд. Вони, під дверима моєї квартири, почали голосно матюкаючись погрожувати мені, вимагали щоб я відчинив, сильно стукали, а згодом і почали вибивати двері у моє помешкання зі словами "у неї синяк", "відкрий поговоримо" і т.д. Я двері звісно не відчинив. Також зауважу, що до даної дівчини я навіть не торкався!

Під час того, як мені почали "виносити" двері, я одразу зателефонував на 102 (виклик цей зафіксовано), повідомив, що невідомі особи намагаються потрапити у моє помешкання та викликав поліцію. Ці спортсмени-активісти Порошенка намагались вибити двері і кричали погрози на протязі 10-15 хв. Свідками цього, очевидно, були мої сусіди. 

Близько 15.45 на мій виклик приїхав наряд поліції (дякую хлопцям за оперативність). Невідомі особи, які намагались потрапити у моє помешкання, в цей час уже втекли!

Опісля я виявив, що вхідні двері до мого помешкання – пошкоджено.

З приводу вищеописаної події мною написано заяву про скоєння правопорушення у відділ поліції. Якщо хтось впізнає особу на фото – прошу повідомити будь що про неї!

Хочу ще раз всіх застерегти – ось так працюють, не побоюсь цього слова, агіт-банди чинного президента! Будьте пильні і двічі подумайте, перш ніж відчиняти двері цим "підписантам", – зазначив чоловік.

Читайте головні новини Волині та України також на наших сторінках у Facebook та Twitter