Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман повідомив, що після збільшення пенсій українцям продовжать виплачувати субсидії. Про це голова уряду заявив в ефірі програми "Головна Тема. Вибір" на телеканалі "Україна".

Читайте також: В Україні перерахують пенсії: кому додали 67 грн, а хто буде отримувати 16000

За його словами, останнє підвищення виплат торкнулося 2,5 мільйона українських пенсіонерів, які мали маленьку заробітну плату, але великий стаж.

При цьому він зазначив, що майбутній масовий перерахунок для всіх категорій пенсіонерів не повинен вплинути на субсидії.

Читайте також: Тимошенко висміяла Гройсмана за "нове обличчя" (відео)

"При таких низьких доходах ця людина може і має право претендувати на субсидію, і вона може дорівнювати приблизно 1500-1600 грн", – сказав глава уряду.

Гройсман нагадав, що кошти на субсидії є, і закликав органи соціального захисту в ндівідуальний випадках не звертати уваги на число зареєстрованих в оселі осіб, а приймати рішення на користь людей, які потребують підтримки.

Нагадаємо, 1 січня 2020 року в Україні буде проведена індексація пенсій, в ході якої виплати мають зрости на 25% для військових пенсіонерів. Також масовий перерахунок запланований на 1 березня 2020 го. Про це заявив прем'єр-міністр України Володимир Гройсман.

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook