Сьогодні о 18:00 відбудеться засідання фракції "Слуга народу" за участі Президента України Володимира Зеленського, на якій розглянуть ряд питань, зокрема, щодо американських санкцій, введених проти семи громадян України, в тому числі депутата фракції Олександра Дубінського, та ймовірне призначення Юрія Вітренка міністром енергетики.

Читайте також: На Волині призначили нового очільника медицини з донецькою реєстрацією

Олександра Дубінського можуть виключити з фракції, відтак, це може стати першим важливим сигналом, який визначить увесь подальший курс взаємодії української влади з новою адміністрацію США, пише "Волинь.Правда".

Однак, волинянам може бути цікаве інше питання та інше призначення. "Слуги народу" також хочуть обговорити створення нового органу – Бюро економічної безпеки.

За інсайдерською інформацією, очолити новостворену структуру може голова Волинської обласної державної адміністрації Юрій Погуляйко.

Нібито саме його кандидатуру будуть сьогодні обговорювати на засіданні фракції, після цього відбудеться фуршет в честь дня народження нашого Президента.

Читайте також: Волиняни вимагають відставки голови ОДА Юрія Погуляйка

Нагадаємо, що волиняни вимагають відставки губернатора ОДА Юрія Погуляйка. Відповідну ПЕТИЦІЮ зареєстрував на сайті Президента України Іван Лазорко.

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook