Лідера "Європейської солідарності" Петра Порошенка позбавлять недоторканності відразу після проходження до Верховної Ради.

Читайте також: "Кремлівський вибл*док": Порошенко оконфузився через Шарія та обізвав його прихильників (відео)

Колишній президент приречений на кримінальне переслідування за будь-якого результату парламентських виборів. Про це в студії Politeka-online заявив політолог Віктор Небоженко.

21 липня в Україні пройдуть вибори депутатів до Верховної Ради. Петро Порошенко недавно створив нову партію "Європейська солідарність", з якою планує увійти в дев'ятий скликання. Однак у колишнього гаранта є всі шанси не потрапити в парламент, набравши голосів менше прохідного бар'єру в 5%.

"Якщо він не проходить – починаються переслідування і гоніння по Україні. Він починає повторювати долю Тимошенко. Пам'ятайте, арешт, партія сидить на Хрещатику під судом … пару голодуючих прихильників Порошенко і так далі", – передбачив політолог.

"Ми можемо спрогнозувати, що депутата Верховної Ради України Порошенка Петра Олексійовича зможуть заарештувати в стінах парламенту", −  зазначив журналіст Вадим Герасимович.

Віктор Небоженко поправив, що для початку його позбавлять депутатської недоторканності. "Якщо проходить Порошенко, то його піар-арешт буде дуже круто обставлений", – підкреслив експерт. Він упевнений, що затримання колишнього президента проведуть на очах у "натовпу журналістів". Політолог також заявив, що у Петра Порошенка немає шансів очолити Кабінет міністрів, як він сподівався в одному з коментарів.

Читайте також: Корпорація Порошенка запустила нову фабрику

Але якщо навіть лідер "Європейської солідарності" набере достатньо голосів і потрапить в парламент, депутатська недоторканність його не врятує. Віктор Небоженко впевнений, що в новому скликанні знайдеться достатньо нелояльних депутатів, які позбавлять його особливого статусу.

Читайте головні новини Волині та України також на наших сторінках у Facebook