Понад 100 працівників Держмитслужби відсторонили від виконання своїх посадових обов’язків після засідання Ради Національної безпеки і оборони (РНБО) 2 квітня. Серед них 17 керівників митниць та митних постів.

Читайте також: Начальника митного поста "Устилуг" відсторонили від роботи

Відомо, що 23-х посадовців Волинської митниці відсторонено від роботи. Тепер стало відомо імена та посади цих людей, йдеться у сюжеті ТРК Аверс.

У списку заступники начальників митних постів, головні та старші інспектори митниці.

Серед відсторонених − скандально відомий начальник однієї зі змін митного поста "Ягодин" Михайло Бурдейний. Неодноразово повідомлялось, як його зміна пропускала автомобілі "набиті" цигарками через кордон. У лютому зміна згаданого митника пропустила вантажівку з дипломатичними номерами, яка везла валюту, золото та цигарки.

На "Ягодині" митники пропустили автомобіль. Контрабанду виявили вже польські митники на своїй стороні. Цей інцидент Михайло Бурдейний відмовився коментувати та кинув слухавку.

Читайте також: Озвучили список "топ-10 контрабандистів", які потрапили під санкції РНБО

Як раніше повідомлялось, голова Державної митної служби Павло Рябікін підписав наказ про порушення дисциплінарних проваджень стосовно 100 працівників Держмитслужби. Відсторонено від посади начальника митного поста "Устилуг" Олександра ОникійчукаЮрія Мацібору, який очолював Волинську митницю ДФС у 2015-2016 рр. і нині керує Подільською митницею, та скандально відомого ексзаступника начальника Волинської митниці ДФС Юрія Терещука, який донині перебував на посаді заступника начальника Буковинської митниці.

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook