Під час розмови з журналістами Наталя Могилевська розповіла, чому в її творчості зараз так багато чоловіків. За словами зірки, кожна дівчина лише в статусі нареченої може без докорів совісті розглядати інших чоловіків. 

Читайте також: "Так схожа на маму": Могилевська кардинально змінила імідж (фото)

Після прем'єри пісні "Покохала", яка лише підкріпила зізнання у почуттях до коханого, не вщухає увага до особистого життя Наталії Могилевської. Нещодавно вона виступала в рамках запису концертної новорічної програми "Привіт, 20-ті", прем'єра якої відбудеться ввечері 31 грудня на телеканалі "Україна". Із журналістами вона поділилася пікантними деталями і натякнула на статус нареченої, пише Канал24.

Свій виступ із піснею "Покохала" зірка порівняла з неосяжною стихією океану. У її танцювальних номерах останнім часом беруть участь лише хлопці. Наталя Могилевська знайшла обгрунтування такому рішенню. 

Читайте також: Володимира Остапчука застукали за поцілунками з переможницею шоу "Танці з зірками"

"Єдиний час жінки, коли вона законно має право розглядати інших чоловіків – це стан нареченої. До цього не можна – ще рано, а після цього вже пізно – ти заміжня. І ось в стані нареченої або на Масляну, або на Івана Купала ти законно можеш розглядати і говорити: мені подобається чи ні, ти навіть можеш вибирати. Це час, коли можна поцілуватися в щічку, розповідати про свої цінності. І, напевно, в цьому така ідея – розглядати різних чоловіків, щоб вибрати одного", – зізналася артистка.

Припускають, що чоловіком, який ощасливив та надихнув співачку, став ландшафтний дизайнер і музикант Влад Кацюба. Він часто з'являється в інстаграм-історіях знаменитості та навіть став головним героєм її кліпу на пісню "Покохала". 

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook