Президент України Володимир Зеленський і його дружина, перша леді країни Олена Зеленська в суботу, 1 травня, відвідали селище Верховина в Івано-Франківській області.

Про це повідомив місцевий портал verkhovyna.life, опублікувавши фотографії глави держави та його дружини. Зазначимо, що офіційно про поїздку, а також її тривалість не повідомлялося.

«Ніхто не очікував, але 1 травня Верховину відвідав президент України Зеленський. Це був не офіційний візит, а відпочинок», – вказано в повідомленні.

Зеленські побували на екскурсії в будинку-музеї «Тіні забутих предків», де проживав і творив кінорежисер Сергій Параджанов.

Читайте також: Олена Зеленська у стильному тренчі й кросівках відвідала Версальський палац (фото)

Також вони були в музеї «Гуцульської магії». Власник останнього Микола після екскурсії подарував Зеленському символ гуцулів – музичний інструмент трембіту, йдеться в публікації.

Володимир і Олена Зеленські в Карпатах

Додамо, що президент і перша леді фотографувалися зі своїми екскурсоводами та іншими місцевими жителями. На фотографіях усі були без масок.

Президент України
Політик фотографувався з охочими без масок
Глава української держави 1 травня був на відпочинку

У повідомленні додали, що місцеві жителі були приємно здивовані таким сюрпризом, як приїзд Зеленського та першої леді України.

Верховина
Верховина

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook