Президент Володимир Зеленський розповів, що ініціював звільнення Олексія Гончарука з посади прем'єр-міністра через низьку ефективність його Кабінету міністрів.

Читайте також: Зеленський розповів про ставлення його дітей до життя президента

Про це він заявив в інтерв'ю Bloomberg, передає пресслужба глави держави. 

"Потрібно було реагувати на ефективність роботи Кабінету (міністрів. – Ред.), – сказав він. – Коли ви робите такі глибокі зміни в країні, ви не можете програти. Справа не в ваших особистих рейтингах, не в тому, що вас можуть прогнати з влади, а в тому, що в Україні, можливо, більше не буде шансу зробити ці зміни".

Глава держави зазначив, що курс України не змінюється від кадрових перестановок. Україна й надалі націлена на виконання реформ, заявлених у програмі Володимира Зеленського. Зокрема, йдеться про подальшу співпрацю з Міжнародним валютним фондом, впровадження земельної реформи, розробку потрібного законопроекту про банки, що не дозволить колишнім власникам повертати їх. У нового уряду є достатньо можливостей довести, що сумніви критиків безпідставні, пише видання Bloomberg.

Читайте також: "Не підведіть ні президента, ні народ України", – Ігор Палиця (відео)

"Я не планую замінювати жодну людину в країні, яка працює справедливо та ефективно", – зауважив Володимир Зеленський, окремо говорячи про посади, на які призначає Президент.

Також він наголосив, що олігархи не впливають на новий уряд.

"Вони (олігархи. – Ред.) володіють 70-80% активів в Україні. Кожен менеджер в Україні працював на когось із них або якимось чином пов’язаний з кимось із них. Адже вони наймають найкращих – ми повинні це розуміти", – зазначив Глава держави.

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook