Молодь може взяти участь у всеукраїнському флешмобі Ukraine NOW та розповісти про любов до України. Переможці отримають можливість зустрітись із президентом.

Читайте також: "Або рятівник, або комерсант": Зеленський та Порошенко поскандалили в соцмережах

Флешмоб ініціював президент Володимир Зеленський, повідомляє пресслужба Офісу Президента. 

У чому полягає суть флешмобу

  • Потрібно записати ролик тривалістю до однієї хвилини. У ньому учасник має поділитися своїми успіхами, розказати, що для нього означає бути українцем. Крім того, учаснику потрібно показати, як він змінює життя країни на краще.

  • Відео треба розмістити на своїй сторінці у фейсбуці чи інстаграмі. У описі потрібно тегнути сторінку @UkraineNOW, поставити хештег #IamUkraineNow, поставити вподобайку на допис про конкурс та підписатися на сторінку.

  • Інший варіант – надіслати відео на адресу: [email protected]

До слова, у флешмобі можуть брати участь усі охочі українці віком до 30 років включно. Відеоролики можна надсилати до 1 березня 2021 року.

Читайте також: "Україна зробила правильний крок": Зеленський задоволений першими результатами карантину вихідного дня

Що отримають переможці

За результатами конкурсу журі обере 10 переможців. Вони зможуть зустрітись із президентом на 30 річницю Дня Незалежності та поспілкуватись на важливі теми.

Вражаюче відео про Україну

Крім флешмобу, Зеленський оприлюднив красиве відео про сучасну Україну.

"Переглянув відео про нашу сучасну Україну, про молоді покоління свободи, народжені в незалежній країні. Вільні, красиві, сильні! Це та Україна, у яку я вірю. А погляньмо, в яку Україну вірить наша молодь!", – наголосив глава держави.

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook