У Луцьку відбулася акція, яка має привернути містян до особистої безпеки. Так, 15 травня, у середу, патрульні поліцейські спільно з членами міжнародної асоціації "Ренесанс" за допомогою спеціально виготовлених трафаретів нанесли фарбою попереджувальні великі попереджувальні зображення та написи перед пішохідними переходами, повідомляє Конкурент.

Читайте також: У Луцьку перейменували кілька вулиць та змінили нумерацію будинків

"Це всеукраїнська акція, яка відбувається у кожному місті України саме цього дня. Біля пішохідних переходів малюють такі малюнки як "Подивись праворуч", "Зніми навушники", "Візьми дитину за руку", щоб пішоходи так, як і водії знали, що у них також є правила, вони відповідальні за своє життя і були обережними, коли підходять до дороги", – розповіла про акцію інспектор зі зв'язків з громадськістю Ольга Шмігель.

Акція проводитиметься біля регульованих та нерегульованих пішохідних переходів, з обох сторін.

"Ми взагалі проводимо цю акцію для того, щоб зберегти життя. Ми обрали такі відрізки, де трапляються ДТП, або є інші обставини. Там треба нанести такі позначки, щоб всі були в спокої і безпеці", – розповів представник міжнародної асоціації "Ренесанс" Максим Возняк.

Читайте також: В Центрі Луцька хочуть прибрати гаражний кооператив

Також додав, що патрульні спільно з членами асоціації організовують багато акцій, які сприяють покращенню Луцька.

"Таким прикладом ми хочемо показати, що треба зараз це створювати. Я дуже вдячний патрульній поліції. Адже вони завжди з нами співпрацюють. Ми спільно замальовуємо на стінах різні сайти, які розповсюджені в Луцьку", – додав Максим Возняк.

Попереджувальні знаки планують розмістити за такими напрямками:

- Волі (Театральний майдан); Волі, 25 (ЗОШ №4); Волі (Пед. коледж); Волі, 37; Рівненська, 32; Рівненська, 48; Відродження, 2; Відродження, 8; Відродження (Експрес "Там Там"); Відродження, 18; Відродження ("Золотий Дракон"); Відродження (Обласна дитяча лікарня).

- Шевченка ("Базилік"); Шевченка, 3; ЗОШ №1 (біля ДЮСШ), Набережна (ЗОШ №3); Шевченка ("Наш Край"); перехрестя Коперника-Ковельська-Набережна; Ковельська ("Пакко"); Ковельська, 134; Чернишевського (ЗОШ №3).

- Глушець (Старий ринок); Глушець (парк); перехрестя Дубнівська-Авторемонтна; ЗОШ №7; Дубнівська (Водоканал), Дубнівська, 34; перехрестя К. Карого-Дубнівська.

- Молоді-Соборності (напроти "Троянди"), Соборності, 1а ("Глобус"); Північний ринок; зупинка "Глобус"; Гордіюк, 47; "Салют" (40-квартал); Конякіна, 18а; Конякіна, 31; Конякіна, 39 (автостанція); Варшавський ринок ("Ювант"); Напроти "Порт-Сіті"; перехрестя К.Карого-Задворецька.

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook