Звільнили із займаної посади тимчасово виконуючого обов’язки директора КНП "Нововолинська центральна міська лікарня" Андрія Сторонського.

Читайте також: Не дочекався допомоги: головний лікар прокоментував ситуацію зі смертю чоловіка біля лікарні на Волині

Дане рішення прийняли на засіданні виконавчого комітету Нововолинської міської ради 3-го березня. Міський голова Борис Карпус видав відповідне розпорядження, пише Буг.

Рішення обґрунтовується тим, що керівник лікарні своєю бездіяльністю грубо порушив трудові обов’язки, що в результаті призвело до завдання матеріальних збитків комунальному закладу охорони здоров’я в сумі 273 тисячі 341 гривню у виді недоотриманих доходів за гарантійним забезпеченням договору підряду. За цим договором здійснювався капітальний ремонт приймального відділення.

Порушення підтверджується актом від 8-го лютого, складеним тимчасовою робочою групою з виявлення та встановлення причин нефункціонування приймального відділення невідкладної екстреної медичної допомоги.

Міський голова 4-го березня має подати виконавчому комітету кандидатуру на посаду нового т.в.о. директора НЦМЛ.

На засіданні виконкому мер зазначив, що разом із фактами виявлених порушень, Сторонський був призначений на посаду розпорядженням попереднього міського голови всупереч процедури, без попереднього рішення виконкому.

Читайте також: На Волині "швидка" із хворим, підключеним до ШВЛ, застрягла у сніговому заметі

"Також всі були свідками публічного відкриття приймального відділення. Туди привезли людину, яка перебувала в критичному стані, не знаючи, що відділення не працює, і так сталося, що чоловік помер.

І ми знаємо ситуацію, як відбувається в лікарні. Надходять звернення про неякісне обслуговування. Необхідно здійснювати заходи для розвитку лікарні, яка є опорною. Керівником має бути людина, яка дійсно розвиватиме медичну галузь", – сказав міський голова.

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook