З'явились нові дані поширення захворюваності на коронавірусну інфекцію COVID-19 у Волинській області та Луцьку.

Читайте також:На Волині від коронавірусу одужали маленька дівчинка та жінка

Головним ситуаційним центром України створено електронну карту поширення захворюваності на COVID-19 у світі та в Україні. 

Згідно даних, на Волині, станом на 7 квітня на 09:00 год, виявлено 34 випадки захворювання на небезпечну інфекцію (станом на 09:00 год. 6 квітня було виявлено 24 випадки)

Крім того, як зазначається, кількість підозр на COVID-19 зросла до 243 осіб.

Зафіксовано 2 летальні випадки від коронавіусної інфекції 2019-NCOV.

Читайте також: Через коронавірус у санітарок та водія "швидкої" на Волині закрили пункти медичної допомоги

Першою ж коронавірус на Волині виявили у 7-річної дівчинки з Гірки Полонки, тоді – у директорки Луцької міської клінічної лікарні.

Після смерті лаболаторні дослідження виявили коронавірус у померлого від серцевого нападу лікаря-гінеколога Волинської обласної клінічної лікарні.

Згодом COVID-19 виявили у семи медиків з відділення реанімації Луцької міської клінічної лікарні. За неофіціною інформацією, одна з інфікованих – з міста Ківерці.

Відомо, до того ж, що у двох пацієнток Луцької міської клінічної лікарні, які були туди госпіталізовані з пневмонією, результати аналізів у суботу, 4 квітня, підтвердили інфікування COVID-19. Їх перевели до Волинської обласної інфекційної лікарні.

У суботу, 4 квітня, стало відомо також про те, що лікар і медична сестра Волинського обласного патологоанатомічного бюро, які робили розтин хворого на коронавірус волинського лікаря-гінеколога, отримали позитивні результати тесту на COVID-19

У понеділок, 7 квітня, стало відомо про ще два нові випадки захворювання. Хворіє дворічна дитина з мамою. Це наймолодший хворий випадок в області. Діагноз хлопчика вже підтверджено лабораторно. Проживає з мамою у Володимирі-Волинському.

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook