У рамках реалізації українсько-польського проєкту з розбудови прикордонної дорожньої інфраструктури за Договором між Урядом України та Урядом Республіки Польща про надання кредиту на умовах пов’язаної допомоги відновлюємо національний автошлях Н-22 Устилуг – Луцьк – Рівне, на ділянці, що пролягає від міжнародного контрольно-пропускного пункту "Устилуг-Зосін" до міста Володимир-Волинський. Про це інформують дорожники Волині.

Читайте також: Як у Луцьку покращать транспортне сполучення у мікрорайонах, де відсутні лінії електропередач

Торік, на всьому 13-кілометровому відтинку дороги було влаштовано вирівнюючий шар дорожнього одягу, цьогоріч буде проведено фінішне асфальтування та виконано ряд заходів з організації та забезпечення безпеки руху.

Підрядне підприємство – DROG-BUD Sp. z o.o. (Республіка Польща).

Проєктною документацією на капітальний ремонт цієї ділянки дороги передбачено відновлення двох мостів – через р.Луга у с.П’ятидні, довжиною понад 58 м, та 6-метрового мостового переходу поблизу м.Володимира-Волинського.

На останньому вже проводяться активні ремонтні роботи – мостовики армують накладну та перехідні плити.

Підготовчі роботи розпочато і на мосту через річку Луга.

Читайте також: Асфальт зійшов разом зі снігом: у райцентрі на Волині дорога зустрічає водіїв півметровими ямами (фото)

Ремонт на умовах субпідряду виконує волинське підприємство ТзОВ "РБП ТрансМост".

Під час ремонтних робіт проїзд транспорту цією ділянкою автошляху Н-22 частково обмежується і здійснюється в реверсному режимі почергово однією зі смуг руху.

Дорожники закликають водіїв та інших користувачів автодоріг бути максимально уважними, обережними та відповідальними на ділянках проведення ремонтних робіт.

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook