Екс-президент України Петро Порошенко і його команда займалися зовсім не тим, що потрібно для вступу в Євросоюз.

Читайте також: Довічний оклад і резиденція: Порошенко залишається на забезпеченні держави

Український економіст Олександр Гончаров на своїй сторінці в Facebook розповів про те, які вимоги до команди Петра Порошенка виставляли західні лідери.

За його словами, лідери Євросоюзу не раз натякали на те, що будуть раді бачити українських політиків в тому випадку, якщо вони пристойно одягнуться і навчаться нарешті хорошим манерам.

"Навчіться хорошим манерам і одягніться пристойно. І ми раді будемо Вас бачити", – Гончаров пише на своїй сторінці, що приблизно так лідери Євросоюзу говорили політикам з оточення Петра Порошенка.

Вони радили йому і його команді удосконалювати інститути в Україні і створювати цивілізовані правила гри. Олександр Гончаров вважає, що якби люди Порошенка дійсно хотіли в Євросоюз, то вони також прагнули б потрапити в престижні міжнародні рейтинги, а не тільки одягалися і вчилися манерам.

Читайте також: Порошенко оголосив себе президентом і вивів мільйони: оприлюднено скандальний документ

"І якби наші політики хотіли в ЄС, то прагнули б вириватися вперед в міжнародних рейтингах: Transparency International (швидкість позбавлення від корупції); Forbes (легкість податкового тягаря); Doing business (умови для ведення бізнесу). На жаль, не сталося. Хочеться вірити, що команда Зе все надолужить", – підсумував Олександр Гончаров.

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook