Політрада «Слуги народу» у травні планує зібратися на засідання, щоб розглянути поведінку скандального нардепа Миколи Тищенка, який влаштував вечірку на день народження дружини в період локдауну. На нього може чекати нове покарання.

Читайте також: Скандальний Тищенко влаштував розбірки на кордоні з Угорщиною (відео)

Про це розповіла заступниця голови фракції, нардепка Євгенія Кравчук. У фракції повідомили, що засідання політради може відбутися до 20 травня, пише OBOZREVATEL.

«Плануємо в травні провести засідання політради. Потрібно обрати зі складу ще 12 заступників за різними напрямами – інформаційна безпека, гуманітарна сфера, юридична, оборонна, інфраструктура. І буде окремим питанням розглядатися поведінка Миколи Тищенка. Штраф політрада не виписує. Але Тищенко член Ради громад, голова Закарпатського осередку. Тому позбавити права голосу його можна лише там», – сказала Кравчук.

Читайте також: «Коля Оболонський»: розкрили дані про причетність Тищенка до вбивств, рекету й торгівлі героїном (фото)

Додамо, що раніше голова партії «Слуга народу» Олександр Корнієнко особисто звернувся до політради з проханням розглянути це питання, щоб зрозуміти, які заходи партія може застосувати щодо нардепа. За його словами, Тищенка потрібно тимчасово усунути від участі в ухваленні рішень політради партії.

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook