Колишній директор ДП "Служба місцевих автомобільних доріг" Ігор Свиридов хоче поновитися на посаді і прагне відсудити компенсацію.

Читайте також: Скандального чиновника Волинської ОДА, який попався на "відкатах", звільнили заднім числом (відео)

Про це повідомляє ІА "Волинські новини", посилаючись на власні джерела.

Ексдиректор волинського держпідприємства подав до Макарівського районного суду Київської області позовну заяву з вимогою поновити його на посаді та виплатити йому гроші за вимушений прогул.

У позовній заяві йдеться, що звільнили Ігоря Свиридова 2 листопада 2020 року згідно з розпорядженням першого заступника голови Волинської ОДА на підставі заяви самого Свиридова. Та в позові колишній директор держпідприємства переконує: заяви він не писав, а в той час перебував на лікарняному. Як переконує Ігор Свиридов, на стаціонарному лікуванні у Волинській обласній клінічній лікарні він був майже місяць – з 21 жовтня по 19 листопада минулого року.

Позов колишній директор подав 31 грудня. Чому він звернувся до суду в Київській області, пояснює тим, що зараз мешкає в селі Мотижин Макарівського району на Київщині.

Читайте також: Звільнили скандального чиновника ОДА, який причетний до "відкатів" на Волині

Нагадаємо, ДП "Служба місцевих автомобільних доріг у Волинській області" створене навесні 2020 року розпорядженням голови ОДА. На посаду директора без жодного конкурсу голова ОДА Юрій Погуляйко призначив Ігоря Свиридова – колишнього регіонала з Донецької області. Після того, як він очолив згадане держпідприємство, на Волині тендери почала вигравати донецька фірма "Данко" і збудувала без жодних дозволів на території Волині асфальтний завод. До того ж умови тендерів, які оголошувало держпідприємство, були написані так, щоб вигравала конкретна фіома. Крім того, тендер на розробку сайту для держпідприємства також виграла фірма, наближена до Ігоря Свиридова.

Свого часу підприємства, якими керував Свиридов звинувачували у тендерній змові. А волинські дорржники неодноразово скаржилися на непрозорість тендерів.

Ігор Свиридов балотувався до Волинської обласної ради за списками "Слуги народу". Він зізнався журналістам, що цього року він відправив свою доньку народжувати до так званої "ДНР", а сам туди їздить, щоб наглянути за своїм триповерховим будинком.

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook