Знімальна група нового каналу та програма "Ревізор . Магазини" завітала на Старий ринок у Луцьку. Антисанітарія, бруд та точні ваги – далеко не все, що чекало на ведучу на ринку.

Про це йшлося у програмі "Ревізор. Магазини" 9 квітня 2018 року, передає "Волинь24".

Читайте також: Неймовірне перевтілення: волинянка змінилася до невпізнаваності завдяки проекту "1+1"

Нагадаємо, 4 жовтня 2017 на Центральний ринок Луцька завітала команда програми "Ревізор" "Нового каналу". Підприємці на інспекцію відреагували вкрай агресивно – почали перешкоджати зйомці, викликали поліцію та закрили торгові точки.

Товарне сусідство: молочні продукти разом із курятиною:

Ведуча Наталія Кудряшова завітала на Старий ринок у Луцьк. І щойно вона зайшла на територію ринку була приголомшена – молочні продукти продають із м'ясом в одному павільйоні, що категорично заборонено.

Під пильний погляд ведучої одразу потрапила продавець Оксана, яка торгує молочними продуктами. На запитання Наталії Кудряшової про те, чи є у неї належні документи, продавчиня їй їх показала.

"Ветеринарний лікар перевіряє худобу, нам видають документи. Я їх от сюди чіпляю, щоб люди бачили", – каже продавчиня Оксана.

Натупною "жертвою" ведучої стала продавчиня курятини.

Ведуча зазначає, що на двох із трьох курочок немає печатки, яка б свідчила, що м'ясо побувало у лабораторії. Відтак, на прилавку – курка, яка не пройшла лабораторних досліджень, отже невідомо чи вона придатна для споживання.

"Вам слід краще обсмалювати м'ясо, місцями тут є пір'ячко. А курку ви продаєте на брудній таці. Краще підстеліть пакетик..." – зазначає ведуча "Ревізору".

СКИСЛА СМЕТАНА ТА СИР, НАД ЯКИМ ЛІТАЮТЬ ГОЛУБИ

Тим часом знімальна група помічає жінку у білому халаті. Вона – місцевий ветлікар Валентина Василівна. Тож жінки разом йдуть перевіряти наступні прилавки. Цього разу – зі сметаною та домашнім сиром.

Лікар одразу зазначає, не раз наголошувала продавцям, що торгувати на газетах – заборонено. Проте вони і чути цього не хочуть.

Натомість Наталія Кудряшова запитує у ветлікаря, чому молоко і птиця продаються в одному павільйоні?

"Це дирекція ринку вирішує, вони видають місця", – зазначає у відповідь Валентина Василівна.

Тим часом ведуча наголошує, що сметану продають на прилавках без холодильника. Тож, скоріш за все, при несприятливій температурі. Це підтверджує перевірка – 15,9 градусів, при нормі 6 градусів максимум.

До того ж, пакетики із сиром відкриті, а зверху літають голуби...

На захист продавчині стають покупці.

"Ми схвалюємо це. Ми йдемо сюди, тут можна поторгуватись, а в супермаркетах ціна не така", – каже одна із лучанок-покупців.

А "Ревізор" попрямував далі.

Читайте також: Які секрети подружнього життя відкрила сімейна пара з Луцька у програмі "Міняю жінку"?

ШТОВХАНИНА ІЗ ПРОДАВЦЕМ ТА ПРИЛАВКИ БІЛЯ ТУАЛЕТУ

Знімальна група підійшла до одного із прилавків, де продають м'ясну продукцію. Але продавчиня виявилась не надто привітною. Зі словами "Що ви тут робите за моїм прилавком? Заберіть камери!" жінка виштовхала ведучу, через що вона впала на підлогу.

Раптом на ринку з'являються правоохоронці. Оглянувши документи знімальної групи, з якими було усе в порядку, поліцейським нічого не залишилось, як дозволити продовжити ревізію.

"За прилавком – холодильники. Позаду продавця – морозильна камера. В морозильнику – щось змерзлось, чи то печінка, чи то ікра..." – продовжує ведуча "Ревізору".

Вона зауважує, що хоч м'ясо не протерміноване, проте стікерів на ньому немає. Холодильник – страшенно брудний. Ще один холодильник біля прилавку – з іржавою поверхнею, а зверху – особисті речі продавчині.

"Відчинити на повну не можна, бо хлам. Всередині - м'ясо. Проте на продуктах - ні одного стікера", – зазначає Наталія Кудряшова.

На прилавку вона бачить чимало курячих голів, кісток і лап у пластикових тазиках. Поруч – брудна вода у відрі і повна антисанітарія.

"М'ясо продається без холодильника. Хоча їх навколо – кілька. А мясо біля вітрини не прикрите. Його треба зберігати при температурі максимум 6 градусів. а тут – 14,9", – каже ведуча.

Дорогою до виходу жінка помічає механічні ваги механічні, які мають показувати точну вагу.

"Хоч щось світле – не обважують у цьому царстві антисанітарії", – підкреслює ведуча.

Та раптом – ще одна неприємність. Туалет. Він має бути за 25 метрів від найближчого місця продажу їжі. Проте на Старому ринку від туалету до сала на прилавку – 2,6 метра.

ВИСНОВОК

"Ми провели ревізію. Вперше бачили таке товарте дикунство – молочка птиці і туалет в 10 раз ближче, ніж має бути. Бруду вистачає", – підсумовує ведуча.

"Ревізор.Магазини" 100% не рекомендує Старий ринок.

Читайте головні новини Волині та України також на наших сторінках у Facebook та Twitter