З самого ранку у відділеннях банку майже "кілометрові" черги, бо ж від 12 березня розпочався процес виплати субсидій у готівковій формі тим громадянам, яким субсидія була призначена до початку 2019 року.

 Читате також: Монетизація субсидій і доплата до пенсій від Порошенка – це методи Януковича, – депутат Волиньради

Про це повідомляє ТРК "Аверс".

Хоч Кабмін пообіцяв "видати" субсидію так би мовити швидко та безболісно, проте – ситуацію бачимо іншу, бо у перший же день система дала збій.

Найбільше обурюються пенсіонери – бо ж сидіння у чергах з 8 ранку аж ніяк не приносить їм задоволення.

 "От за оці субсидії, шо от ми сьогодні в ощадбанку, шо сьогодні субсидії нам дали получити налічками от заблокована система, і от ми з 8 ранку тут і не можемо получити ці гроші, Порошенко виступив шо ми получимо налічкою, а в них система не працює з 12 числа, і от пенсіонери стоять і не можуть получити своєї субсидії", – говорить лучанка Ольга Адамівна

Пані Ганна у черзі простоює вже теж не першу годину, відвідує банк вона вже вдруге за день, бо ж субсидію у вигляді готівки не можна було отримати як вранці так і в обідню пору.

"Рано я була, приходила, думаю прийду, попробую, може ще раз. Тепер же треба все вернуть. Не знаю, може нас знову вернуть, не знаю", – скаржиться лучанкаГанна Людвигівна

Читайте також: "Його вішати треба на стовпі": луцькі пенсіонери розповіли, через кого змушені виживати

Кількагодинні черги неабияк втомлюють, і м’яко кажучи, озлоблюють, до того ж, незрозуміло чи вони дадуть якийсь результат, адже система дала збій, тому чи отримають готівку – незрозуміло. Лучанка Зоя Федорівна, субсидії у вигляді готівки звісно радіє, при цьому припускає – покращення буде лише перед виборами.

"Я копійки щитала, оце перед виборами, то скинув якусь копійку, я не можу відкласти ні на шо, і в мене пенсія 2307 і я дачу маю, то мушу шось підторговувати, а меі вже 70 років", – розповіла Зоя Федорівна.

Керівництво Ощадбанку стверджує – кількагодинні черги створені через неабиякий ажіотаж субсидіантів, які хочуть якомога швидше отримати виплати, мовляв саме тому система дає збій, та коли все нормалізується – невідомо.

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook