Скандал навколо розлучення ведучого Володимира Остапчука та його дружини Олени Войченко набирає обертів. 

Читайте також: Кинув дітей: ексдружина відомого шоумена Володимира Остапчука розповіла про постійні зради чоловіка

Цього разу журналістам вдалося дізнатися, хто ж та сама жінка, яка зруйнувала колись зразкову відому родину. Подейкують, що новою обраницею Остапчука є жінка на ім'я Христина. Їй 33 роки і вона працює нотаріусом, йдеться у "Зірковому шляху".

Познайомився Володимир з Христиною на весіллі в Італії влітку, де Остапчук був ведучим, а дівчина – подружкою нареченої. Про те, що між ними є роман свідчать й світлини з одних й тих самих місць відпочинку в один і той самий момент у фотоблогах обох. 

Цікаво, що раніше обурена поведінкою Остапчука старша донька Сніжани Єгорової Анастасія у коментарях під його постом згадувала дівчину-юриста.

Читайте також: "Ворогу не побажав би": Остапчук після скандалу зі зрадами різко відповів колишній дружині

"Сумно звичайно це все ... "і піти в нікуди" дуже смішно... Краще своєму нотаріусу-юристці сказати, щоб менше хвалилася .. Гидко, коли мужик так поводиться ... особливо з дітьми", – написала Анастасія. 

Зауважимо, що раніше колишня дружина Володимира Остапчука Олена Войченко зізналася, що екс їй погрожує. Вона пояснила, що через те, що почала говорити Остапчук обурився і пообіцяв відняти у неї дітей. 

Прокоментувала Олена й слова колишнього про те, що вони часто сварилися при дітях. За словами Войченко, вони дійсно серйозно сварилися, однак тільки тоді, коли дітей не було вдома, або вони спали. Ну а причиною сварок, каже Олена, були ті самі зради Остапчука, про які вона дізнавалася постфактум. 

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook