У рамках розслідування кримінального провадження слідчі встановили факт невиконання робіт уже на двох об’єктах будівництва, де замовником виступала Підгайцівська сільська рада. Нині сума збитків за цими фактами становить 515 855,02 гривень.

Читайте також: "Онкохворі нехай зачекають", – голова Підгайцівської громади пояснив, чому отримує більше 70 тисяч зарплати (відео)

Раніше підозру повідомили інженерові, який здійснював технічний нагляд за об’єктами будівництва, замовниками яких виступала Підгайцівська сільська рада. 30 червня, за процесуального керівництва Волинської обласної прокуратури, підозру повідомили працівникові цього органу місцевого самоврядування, який організував через підконтрольних йому фізичних осіб-підприємців вчинення злочинів, пов’язаних із заволодінням коштами Підгайцівської сільської ради, чия діяльність фінансувалася з державного та місцевого бюджетів, інформує сектор комунікації поліції Волині.

Це відбувалось шляхом подання для оплати до підрозділів Державного казначейства України актів виконаних підрядних робіт із внесеними завідомо неправдивими (завищеними) відомостями про вартість робіт та матеріалів, використаних під час будівельних робіт.

Читайте також: Самозахоплення земельних ділянок та свавілля: Підгайцівську сільраду звинувачують у махінаціях

Таким чином, йдеться про вчинення кримінальних правопорушень, передбачених ч. 3 ст. 27, ч. 4 ст. 191, ч. 3 ст. 191 КК України, а саме, про організацію та заволодіння чужим майном у великих розмірах шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, вчиненого за попередньою змовою групою осіб, а також про організацію та заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, вчиненого повторно, за попередньою змовою групою осіб.

У рамках провадження, яке розслідується, виконується ще 18 судових будівельно-технічних експертиз та ряд почеркознавчих експертиз. Вирішується питання про оголошення підозри іншим особам, причетним до скоєння цього кримінального правопорушення, зокрема підрядникам та замовникам. Досудове розслідування триває.

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook