Керівництво міської ради зустрілося з підприємцями ринку "Центральний", які виявили бажання перевезти свої торговельні контейнери на ринок "Новий".

Читайте також: Нападають зі спини: базарники перешкоджають роботі муніципалів (фото, відео)

Про це йдеться на сайті Луцькради.

Мова йшла про умови перевезення та відчутні переваги, які отримають бізнесмени, переїхавши на нове місце торгівлі. Про усі "плюси" людям розповідали радник міського голови Ігор Поліщук, перший заступник міського голови Григорій Недопад та заступник міського голови Костянтин Петрочук.

На сьогодні вже 12 підприємців, які володіють 16-ма конструкціями на "Старому" ринку, зголосились переїхати. І щодня ця кількість росте.

"Сьогодні події розвиваються таким чином, що представники ринку "Новий" через величезний наплив людей, навіть не мають змоги приїхати до нас. Вони щоденно сидять до ночі та укладають договори. На "Новий" ринок уже поїхали підприємці як з території колишнього КП "Луцькі ринки", так і з території облспоживспілки та підприємця Пахолко. Також пішли люди з Варшавського ринку, підприємці з Рожищенського, Ківерцівського, Луцького та Горохівського районів. На сьогодні жодних сумнівів, що ринок запрацює – немає, а ця активність зайве тому підтвердження", – зазначив Ігор Поліщук.

Нині до "Нового" ринку ходить маршрутка №9. На наступному виконкомі будуть внесені зміни в маршрут №10, який теж їхатиме на ринок.

Ігор Поліщук зазначив, що усі торговельні контейнери допоможе перевезти департамент муніципальної варти Луцької міської ради. І той, хто переїде перший – однозначно виграє. "Місця там обмежені. Ринок не є безкінечним, а в нинішніх умовах великого напливу людей, вони швидко закінчуються. Той, хто сьогодні переїде – зможе взяти краще місце, а той, хто буде останній – працюватиме біля поля", – резюмував він.

Читайте також: Розпочався демонтаж центрального паркану на Старому ринку (фото, відео)

Великою перевагою "Нового" ринку є сусідство з заводом "Кромберг енд Шуберт Україна", де працює 5,5 тисяч працівників, а це – потенційні покупці.

Разом з тим, радник міського голови вкотре розвіяв сумніви багатьох громадян, які вперто стоять на своєму та вбачають на місці "Старого" ринку велику забудову.

"Поки на Богдана Хмельницького, 19 є такий депутатський склад та керівництво міської ради, жодних багатоповерхівок чи торговельний центрів на місці ринку "Центральний" не буде. На сьогоднішній день оголошений загальноукраїнський відкритий архітектурний конкурс на найкращу концепцію облаштування цієї території. Ми там бачимо відпочинкову зону з парковками, зеленими насадженнями, оглядовими майданчиками", – підкреслив він.

У свою чергу перший заступник міського голови Григорій Недопад розповів підприємцям, що зі сторони поліції є запевнення, що в разі якихось блокувань під час перевезення вантажу, правоохоронці зроблять все, щоб демонтаж був зроблений беж жодних проблем.

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook