Постановою Господарського суду Волинської області визнано банкрутом спільне українсько-американське підприємство «Інтернешенел Телеком’юнікейшн Компані». Тепер у підприємства шукатимуть майно, яке можна було б реалізувати, аби погасити борги перед кредиторами, - повідомляє інтернет-видання «Під прицілом».
Грошові претензії до банкрута пред’являють 27 компаній на загальну суму понад 600 мільйонів гривень. Серед заявників – 9 фірм, які входять до групи «Континіум». Цій же компанії підконтрольний і новоспечений банкрут - СП ТзОВ «Інтернешенел Телеком'юнікешен Компані» із загальним боргом у 350 мільйонів.
Таким чином комітет кредиторів сформували із представників семи найбільших:ТзОВ - «Маршал-Трейд-Ойл», «Кіойл», «Нафто- Ойл-Торг», «Західна Молочна Група», «Дельта Вест Ойл Груп», «Справа наша», «Континіум-Траст-Компані».
Із заявою про банкрутство цього товариства до Господарського суду Волинської області звернулося ТзОВ «Дельта Вест Ойл Груп» після того, як воно не змогло виконати рішення Господарського суду міста Києва та повернути півтора мільйона гривень. Після того, як компанія ніби то не змогла їх повернути, її перереєстрували у Луцьк за адресою Дубнівська, 23 та порушили справу про банкрутство.
Натомість дві китайські компанії, які є гігантами на світовому ринку ІТ-послуг - "Huawei Tech.Investment Co., Ltd" та «ZTE Corporation» не змогли відсудити близько 120 мільйонів гривень за постачання телекомунікаційного обладнання протягом 2005 - 2008 років. У 2011 році рішення про примусове стягнення із боржника грошей було прийняте Трибуналом Арбітражного інституту Торгової палати у Стокгольмі. Однак китайці залишились ні з чим через те, що не змогли довести його оригінальність у Печерському районому суді м. Києва.
Понад 5 мільйонів не повернув банкрут київській компанії «ЗенітОптімедіа», 12 мільйонів боргує компанія у сфері радіозв’язку ТзОВ «Сіестел», 108 мільйонів вимагає повернути ПАТ «Брокбізнесбанк» у м. Києві. Між тим, заяви про повернення боргу подали філії «Укртелекому», МТС, «Київенерго»,Чернівецька філія Концерну радіозв’язку.
Як ми повідомляли раніше, серед засновників спільного українсько-американського підприємства фігурували офшорні фірми - швейцарська компанія «БТ Баутекс АГ» та «Плейнз Інвестмент ЛТД» у місті Тортола на території Британських Віргінських островів, «ХСМ Проперті Менеджмент» у Цюриху, «НСМ Проперті Менеджиент Акціенгезельштафт» з князівства Ліхтенштейн та Белізу.
У листопаді минулого року ТзОВ «Інтернешенел Телеком'юнікешен Компані» передали свій номерний ресурс, радіочастоти та абонентську базу за комісійним договором компанії «Інтертелеком». Неплатоспроможність підприємства підтвердив і арбітражний керуючий у справі Любомир Череватий, надавши суду протокол зборів комітету кредиторів – ТзОВ «Маршал»
Компанія заснована у листопаді 1996 року, працювала на ринку телекомунікаційних послуг України і була найбільшим оператором СMDA-зв’язку. 16 листопада 2012 року Національна комісія з питань регулювання зв’язку анулювала ліцензії компанії у зв’язку із поглинанням її компанією Інтертелеком, також було анулювано ліцензії компаній, пов'язаних із ІТС — «Схід Телеком» та «Українська Хвиля». З літа 2012 року було об'єднано служби продажів, восени 2012 року абонентам ITC запропонували укласти трьохсторонню угоду з обома операторами, а з 1 квітня 2013 року абоненти ІТС мали бути переведені в білінгову систему Інтертелекому.
Коментарі
Че
08.08.2013 16:13:37
Особливо прикольно : "Однак китайці залишились ні з чим через те, що не змогли довести його (рішення суду) оригінальність у Печерському районному суді м. Києва...."
Кос
08.08.2013 21:07:04
Какие инвестиции в Украину?? Вот попали Китайцы.. раньше корейцы - вспомните что случилось с компанией DAEWOO после вложений в Украину - по сути больше ее нет. Вот и к примеру "Практикер" обанкротился а все почему? потому что иностранцы не понимают принципов работы - "не подмажешь не поедешь" в Украине.... Вот МЕТРО открывали Болгары они поближе к нашим реалиям и наверное понимали и "сделали правильные выводы" пока вроде бы на плаву....
???
09.08.2013 23:14:15
про який бізнес ви говорите? Чи ви не знаєте хто китайців "кинув"? Там бізнес і не планувався- так "видимость создали" аби гроші видурити- звичайне шахрайство двох депутатівhttp://p-p.com.ua/articles/34595/ http://p-p.com.ua/articles/34847/ http://p-p.com.ua/articles/35205/ http://p-p.com.ua/articles/36103/